Contact

Wil je meer informatie over het Beatrix College? Leuk!

Je kunt ons bereiken op:

Beatrix College
​Ketelhavenstraat 3
​5045 NG Tilburg

​tel: 013-5711725
mail: info@beatrixcollege.nl

 

of stel je vraag!

 

Directie    
Rector Wilma van Noort MSc wvnoort@beatrixcollege.nl
Directeur HAVO/VWO Drs. Tom Heijnen MEd theijnen@beatrixcollege.nl
Directeur VMBO-TL / 5M Anders Leren Kick van Tulder kvtulder@beatrixcollege.nl
Directeur bedrijfsvoering Eric Geurts egeurts@beatrixcollege.nl
     
Decanaat    
Decanaat VMBO-TL & Onderbouw Yvonne Mulders ymulders@beatrixcollege.nl
Decanaat HAVO/ATH Bovenbouw Brigitte Meijer bmeijer@beatrixcollege.nl
     
Medezeggenschap    
Ouderraad Jolanda van de Wijgert ouderraad@beatrix-college.nl
MRO Hans van Hemert hvhemert@home.nl
MRL Tom Panis tompanis2002@gmail.com
MRP Judith Brouwers jbrouwers@beatrixcollege.nl
    Informatie en notulen m.b.t. de ouderraad en MR zijn beschikbaar in de ELO
Schoolleiding    
Teamleider 1T/H Ruud Geurts rgeurts@beatrix-college.nl
Teamleider 1,2,3 TTA Claudia van Gils cvgils@beatrix-college.nl
Teamleider 1H/A/A+, 2,3A Marion Schoonen mschoonen@beatrix-college.nl
Teamleider 2TL Danielle van Heiningen-Brekelmans dvheiningen@beatrix-college.nl
Teamleider 3TL Bart Tijhof btijhof@beatrix-college.nl
Teamleider 4TL Seyhan Iyriboz siyriboz@beatrix-college.nl
Teamleider 2,3H Sandra Frusch sfrusch@beatrix-college.nl
Teamleider 4H Mirjam Schoones mmschoones@beatrix-college.nl
Teamleider 5H drs. Claudia de Wit cdwit@beatrix-college.nl
Teamleider 4,5,6 TTA Jackie de Waal jdwaal@beatrix-college.nl
Teamleider 4,5,6 A Anne van de Wouw avdwouw@beatrix-college.nl
Teamleider 1,2,3,4 5M Elke Schellens eschellens@beatrix-college.nl